Do Buska na leczenie ambulatoryjne

    Informujemy Państwa, że Uzdrowisko Busko-Zdrój oprócz leczenia sanatoryjnego, szpitalnego i pełnopłatnego w obiektach sanatoryjnych prowadzi  leczenie ambulatoryjne na skierowania uzyskane z Regionalnych Kas Chorych odpowiednich do miejsca zamieszkania. Jeżeli Kasa Chorych nie posiada skierowań można indywidualnie zorganizować sobie pobyt z leczeniem ambulatoryjnym.
    Praktycznie załatwienie leczenia ambulatoryjnego wygląda następująco: Udajemy się do lekarza pierwszego kontaktu, którego prosimy o skierowanie na leczenie sanatoryjne w związku posiadanymi schorzeniami, prosimy również o skierowania na badanie (krwi, moczu, EKG, RTG klatki piersiowej), po wykonaniu zleconych badań udajemy się do Regionalnej Kasy Chorych , która powinna wyrazić zgodę na zapłatę za leczenie ambulatoryjne w Busku-Zdroju.  Jeśli Państwa Kasa Chorych nie ma limitu na takie leczenie, pozostaje leczenie ambulatoryjne po zapłaceniu  ryczałtem na miejscu w Busku-Zdroju.
    Do leczenia wymagane są: wyniki badania krwi, moczu, EKG, oraz RTG klatki piersiowej. Z zabiegów w ramach leczenia ambulatoryjnego korzysta się w naszych zakładach przyrodoleczniczych. Za optymalny okres leczenia uważa się 14 lub 21 dniową kurację. Płacąc ryczałt  przysługuje Państwu dwa zabiegi dziennie w dni zabiegowe, oraz jedna porada lekarska na tydzień. Zabiegi zaordynowane ponad ilość objętą ryczałtem są opłatne wg cennika zabiegów jednostkowych. Za dodatkową opłatą można korzystać z konsultacji specjalistycznych i badań diagnostycznych w Poradniach : Reumatologicznej, Osteoporozy, Neurologicznej,  Kardiologicznej, Dermatologicznej, Internistycznej, Ginekologicznej, Laryngologicznej, Stomatologicznej.


Strona zamieszczona na serwerze www.busko-zdroj.com
Projekt, wykonanie i prawa autorskie: "Real" www.realnet.pl